Moudrost, je největší bohatství, čím více se o ni podělíte, tím více jí máte
Menu

O nás

Kdo jsme Co děláme Filozofie

Spolehlivý obchodní partner

Přinášíme lektorsky vyspělé produkty z různých oblastí osobního růstu. Dbáme na to, abychom maximálně kvalitně, rychle a přesně řešili požadavky a potřeby našich zákazníků, abychom při této činnosti vytvářeli dostatečné zdroje pro další rozvoj našeho týmu.

Pomůžeme Vám soustředit se na to užitečné a důležité.

Jedna z nejlepších investic času i peněz je do osobního rozvoje. Věříme, že jednou z nejdůležitějších vlastností pro osobnostní růst je schopnost učit se. Již od pradávna se lidská moudrost a zkušenost předávala z generace na generaci. Informací je ale v součastnosti příliš, naléhají na nás z každé strany, nevíme pak čemu se věnovat dříve.

Co děláme
  • Chcete být úspěšný v tom, co děláte?
  • Cítíte se někdy ztraceni v množství možností?
  • Chodíte do práce a bojíte se, že Vám život uniká mezi prsty?
  • Máte mnoho talentů a nevíte jakému se věnovat a stresuje Vás to?
  • Jste zavaleni obrazy z reklam, jak by Váš život měl nebo neměl vypadat?

Jste tady správně.

V Lektor4U Vám pomůžeme posunout Váš život směrem k odpovědím.

Poznejte víc!

  • Flexibilita v tvorbě služeb na míru
  • Vstřícný a ochotný pro-klientský přístup
  • Lektoři přednášejí informace podložené praxí
  • Víc než 10 let zkušeností v provázení na stezkách osobním růstu
  • Pečlivé zhodnocení zpětné vazby a flexibilní zlepšování kvality nabízených služeb

Filozofie firmy

Můj děda byl uznávaným profesorem, který vychoval mnoho slavných a úspěšných lidí. Patřili mezi ně například Jan Mazák – předseda ústavního soudu, Milan Hrouda – plavec, Eva Pavlíková – herečka. Vždy měl dobré srdce a touhu pomáhat. Jeho otec ale neměl dostatek finančních prostředků, aby se mohl stát lékařem. Stal se tedy učitelem. Vědomosti předával s láskou, respektem a porozuměním. Toto bylo jeho krédo:

„Ber, nebo nech být.”

Prosazoval svobodu poznání. Nechával vždy na svých žácích, aby si z jeho výkladu vzali jen to, co jim připadá zajímavé, smysluplné a užitečné. A ono to fungovalo. Chceme pokračovat v jeho stopách. Můžete přečíst stovku knih, ale nebudete o nic chytřejší. Teprve v kontaktu s lektorem a dalšími spoluhledači vzniká synergie poznání. Během seminářů naplno procítíte tvůrčí napětí, omezenost životního času... Pocítíte své možnosti, kreativitu a potenciál. V atmosféře soustředění se naučíte vypořádat s vnějším světem. Přidejte se k spokojeným účastníkům našich akcí, naslouchejte a pak berte, nebo nechte být.

Robert Kačeňák

O Projektu Lektor 4U

Naším posláním je pomoci našim klientům růst. Poznání není něco abstraktního, ale přichází s lidmi a skrze lidi. Naše vize je propojit ty, který hledají s těmi, kteří mají chuť sdílet a vytvořit k sdílení co nejlepší podmínky.

Vlastními slovy